18.12.09

Blog Gizmodo prišiel s obsiahlym zoznamom nalepších gadgets, ktorý určite poslúži ako výborná inšpirácia pre vaše vianočné nákupy. Tieto sú v článku The Best Gadgets zoradené podľa kategórií, takže keď viete, že potrebujete nový USB kľúč, MP3 prehrávač alebo zrkadlovku, ľahko nájdete to najlepšie.

Najlepšie smartphony sú iPhone či Motorola Droid, najlacnejšie sú zase HTC Hero a Droid Eris.

Odporúčané netbooky sú HP Mini 311, Samsung N140 a Toshiba mini NB205. Dell Mini 10v je najlepší netbook, na ktorom rozbeháte OS X. Najlepší laptop (okrem Macbookov) je Dell Adamo XPS.

Medzi operačnými systémami prerazil Windows 7 a Snow Leopard.

Medzi veľkokapacitnými MP3 prehrávačmi stále vedie iPod. Z vyššej rady prehrávačov médií si Gizmodo pochvaľuje Zune a iPod Touch. Na druhej strane, medzi malé a dobré sa môže radiť SanDisk Debuts Sansa Clip+.

Zrkadlovky, od lacných po drahšie sú Canon T1i, Nikon D90 a Canon 7D. Naozaj dobré kompakty sú Canon G11, Canon S90 a Pentax W80.

Najlepšia herná konzola je Xbox 360. Najlepšie slúchatká sú Shure SE110/SE115. Najlepšia myška je Logictech MX1100 pre bežné použitie, na hranie Microsoft Sidewinder X8. Pre Mac samozrejme Magic Mouse. Najlepšia klávesnica je Logitech DiNovo.

Tak a teraz už konečne viete, čo darovať, keď chcete darovať kvalitu.

Celý článok nájdete na blogu Gizmodo.

Tagy: apple, canon, darceky, fotak, htc, klavesnica, konzola, laptop, logitech, mac, mys, netbook, notebook, smartphone, tip, tipy, vianoce, zrkadlovka

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

    
Príkazy Textile

Fastr je blog o technologických novinkách, malých šikovnostiach a hračkách nielen pre mužov. Gadgets.

RSS ikonka RSS článkov z Fastr
Twitter Fastr na Twitteri
RSS ikonka Máte tip na článok?

Najnovšie článkyZaujímavé odkazy