23.08.07

Nový iPod Nano

Dnes už síce nikde žiadne fotografie nenájdete, pretože Apple obvoláva všetky blogy, kde sa zjavili a žiada ich o stiahnutie z Internetu. Pôvodne nepotvrdené zábery, ktoré mohli byť aj podvrhom Apple vyhlásil za svoje intelektuálne vlastníctvo.

Svetoznáme blogy ako Gizmodo a 9to5Mac sú v tejto kauze tiež zapletené, pretože boli jednými z prvých, kto tajné zábery nového iPodu Nano s podnadpisom “nepotvrdené” uverejnil. Svoje posty však museli pozmeniť a spomínané zábery odstrániť (viď Gizmodo a 9to5Mac).

Gizmodo musel tajné zábery iPodu na požiadavku Apple stiahnuť

Nový iPod Nano, by mal vyzerať asi tak, ako to vidíte na obrázku – je oveľa širší a obrazovka, na ktorej si budete môcť pohodlne vychutnať video zaberá takmer celú hornú polovicu zariadenia. Tento obrázok však už nie je jedným z tých, ktoré Appleu unikli – zobrazený iPod je iba presným prekreslením. Takéto počítačovo vytvorené zábery zverejnil Gizmodo aj 9to5Mac.

Nový Nano by sa mal nosiť v matnej čiernej, striebornej, gaštanovo hnedej, svetlo zelenej a svetlo modrej, tvrdia svorne Gizmodo aj 9to5mac. Ak vám názvy farieb veľa nehovoria farebnú škálu nájdete na serveri 9to5Mac.

Tagy: apple, fotografie, ipod, model, pravo, shuffle, spionaz, tajne

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

    
Príkazy Textile

Fastr je blog o technologických novinkách, malých šikovnostiach a hračkách nielen pre mužov. Gadgets.

RSS ikonka RSS článkov z Fastr
Twitter Fastr na Twitteri
RSS ikonka Máte tip na článok?

Najnovšie článkyZaujímavé odkazy